Mojregion.eu - Mój region w Europie

Europa, Europa

Europa, Europa - zobacz pożegnalny odcinek cyklu!

Po blisko trzech latach zakończyła sie emisja programu "Europa, Europa" na antenie TVP Bydgoszcz - zabawa w odkrywanie tajemnic Regionalnego Programu Operacyjnego oraz poznawanie ciekawostek, historii, kultury krajów zjednoczonej Europy. więcej Europa, Europa - zobacz pożegnalny odcinek cyklu!

2011-12-30 przez Jarosław Dąbrowski

Kategorie, pytania i odpowiedzi z programu z 28 grudnia 2011 r.

Prezentujemy cztery kategorie wiedzowe, zagadki z tych kategorii oraz po trzy warianty odpowiedzi do każdej z tych zagadek. Telewidz, który dodzwonił sie do studia TVP Bydgoszcz, wybierał swoją wersję odpowiedzi na wylosowane pytanie. Jeśli trafił, przechodził do finału na koniec programu. Tam, poza wylosowaniem nagrody wśród finalistów, Rafał Rykowski losował także główną wygraną miesiąca - spośród laureatów grudniowych programów. Poniżej zamieszczamy także komplet prawidłowych odpowiedzi na pytania. więcej Kategorie, pytania i odpowiedzi z programu z 28 grudnia 2011 r.

2011-12-30 przez Jarosław Dąbrowski

Europa, Europa - zobacz przedświąteczny odcinek

Zapraszamy w każdą środę między godz. 18.00 i 18.30 do TVP Bydgoszcz na zabawę w programie "Europa, Europa". Wiadomości o Regionalnym Programie Operacyjnym oraz historii, tradycjach, kulturze krajów europejskich. więcej Europa, Europa - zobacz przedświąteczny odcinek

2011-12-22 przez Jarosław Dąbrowski

Kategorie, pytania i odpowiedzi z programu z 21 grudnia 2011 r.

Przedstawiamy cztery kategorie wiedzowe, pytania z tych kategorii oraz po trzy warianty odpowiedzi na każde pytanie, które obowiązywały w ostatnim przedświątecznym programie. Uczestnik zabawy, który dodzwonił się w środowe popołudnie do studia TVP Bydgoszcz, losował kategorię i pytanie i wybierał swoją wersję odpowiedzi. Jeśli odgadł, przechodził do finału, gdzie na koniec programu prowadzący losował pośród finalistów nagrody rzeczowe. więcej Kategorie, pytania i odpowiedzi z programu z 21 grudnia 2011 r.

2011-12-21 przez Jarosław Dąbrowski

Rozwiązania zagadek internetowych z programu 21 grudnia 2011 r.

Oto pytania i odpowiedzi do zagadek, emitowanych w poprzednim programie. więcej Rozwiązania zagadek internetowych z programu 21 grudnia 2011 r.

2011-12-21 przez Jarosław Dąbrowski