Mojregion.eu - Mój region w Europie

Strefa Euro

Strefa Euro – nowy teleturniej promujący RPO WK-P.

„Strefa Euro” to cykl 10 odcinków nowego teleturnieju rozpowszechniającego wiedzę o Regionalnym Programie Operacyjnym i o Unii Europejskiej.

Mieszkańców naszego regionu zapraszamy do udziału w „Strefie Euro” w każdą środę między godziną 18:00 a 18:30 na antenie Telewizji Bydgoszcz.

W programie „na żywo" trzy strefy - Strefa Euro, Strefa Kontaktu i Strefa Eksperta.

W Strefie Konkursu proponujemy sprawdzenie swojej wiedzy z zakresu Regionalnego Programu Operacyjnego i Unii Europejskiej, w Strefie Kontaktu prezentujemy wybrane inwestycje realizowane w regionie dzięki wsparciu z funduszy unijnych, a w Strefie Eksperta zapraszamy na interesującą rozmowę z gościem danego odcinka.

Na widzów teleturnieju co tydzień czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Życzymy miłej zabawy!

regulamin uczestnictwa

 

10 odcinek teleturnieju "Strefa Euro"

Podsumowujący - 10 odcinek teleturnieju "Strefa Euro" poświęcony tematyce wszystkich 8 Osi Priorytetowych Regionalnego programu Pperacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego. więcej 10 odcinek teleturnieju "Strefa Euro"

2012-06-21 przez Joanna Zakrzewska

9 odcinek "Strefa Euro"

9 odcinek teleturnieju "Strefy Euro" poświęcony jest tematyce Punktów Informacyjnych o Funduszach Europejskich w Województwie Kujawsko-Pomorskim. więcej 9 odcinek "Strefa Euro"

2012-06-14 przez Joanna Zakrzewska

8 odcinek "Strefa Euro"

Tematem 8 odcinka teleturnieju jest Oś Priorytetowa 8 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego. więcej 8 odcinek "Strefa Euro"

2012-06-08 przez Joanna Zakrzewska

7 odcinek teleturnieju "Strefa Euro"

W 7 odcinku teleturnieju "Strefa Euro" rozmawiamy o kolejnej Osi Priorytetowej Regionalnego Programu Operacyjnego WK-P - Wspierania przemian w miastach i w obszarach wymagających odnowy. więcej 7 odcinek teleturnieju "Strefa Euro"

2012-05-30 przez Joanna Zakrzewska