Mojregion.eu - Mój region w Europie

Astrobaza Kopernik w finale konkursu "Europa To My"

Projekt Astrobaza Kopernik będący autorskim pomysłem samorządu województwa kujawsko-pomorskiego znalazł się wśród 20 finalistów konkursu "Europa To My", który ma pokazać zmiany dokonujące się w Polsce dzięki Funduszom Europejskim. Zapraszamy do głosowania.

Konkurs "Europa To My" organizowany przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju we współpracy z Telewizję Polską oraz Radiem Zet ma na celu pokazanie zmian, które zaszły w naszym otoczeniu dzięki środkom z Unii Europejskiej. Do 3 lipca osoby, które skorzystały z Funduszy Europejskich mogły nadsyłać swoje historie. 6 lipca 2015 roku Kapituła Konkursu wyłoniła 20 finalistów. Od 6 do 24 lipca będzie trwało głosowanie internetowe, w którym poznamy zwycięzcę. Poznamy go 27 lipca 2015 roku.

Dodatkowo w lipcu wszystkich finaliści zostaną zaprezentowani w audycjach telewizyjnych na antenie TVP1.

W miejscowości zwycięzcy zostanie zorganizowany 30 sierpnia Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich. Zakończy się on finałowym koncertem z największymi gwiazdami polskiej muzyki.

Zachęcamy do głosowania na projekt Astrobaza Kopernik będący autorskim projektem Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Lista finalistów znajduje się na stronie: www.europatomy.eu/finalisci

Opublikowano: 2015-07-07 przez Leszek Nienartowicz ostatnia aktualizacja: 2015-07-07

Wróć